249
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892015713
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Tales of Arise PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Rzuć wyzwanie wiążącemu cię losowi

Przez 300 lat Rena rządziła Dahną, grabiąc planetę z jej zasobów i pozbawiając ludzi godności i wolności.

Nasza opowieść zaczyna się od dwójki ludzi, Alphen i Shionne, urodzonych w różnych światach, z których każdy chce zmienić swój los i stworzyć nową przyszłość.Tales of Arise to najwyższej klasy gra JRPG, oferująca zróżnicowaną obsadę postaci, intuicyjny i satysfakcjonujący system walki oraz wciągającą historię osadzoną w bujnym świecie, o który warto walczyć.

Cechy:
  • Świat natury rysowany za pomocą "Atmospheric Shader" - Wprowadzamy nowy shader graficzny, inspirowany anime i malarstwem akwarelowym. Postacie o atrakcyjnych wzorach przemierzają tła wypełnione pięknymi i delikatnymi wizualizacjami.
  • Poznaj świat, który czuje, że żyje - Poznaj świat Dahna, w którym mieszanka unikalnych, naturalnych środowisk zmienia wygląd w zależności od pory dnia. Wspinaj się po skalistym terenie, pływaj w rzekach, zbieraj się wokół ogniska, gotuj jedzenie, wyrusz do kolejnego miasta, pokonaj władcę obcej planety i wyzwól ludzi!
  • Stylowa akcja i bitwy - Dzięki nowemu systemowi "Boost Strike", możesz teraz łączyć kombinacje potężnych ataków wraz z członkami swojej drużyny. Łącz Artes, ataki Boost i kombinacje Boost Strike, aby pokonać swoich wrogów!
  • Poznaj historię podzielonego ludu Renan i Dahnan - Bohaterami, którzy zadecydują o losach tych dwóch światów, są Alphen i Shionne. Będą oni pokonywać trudności i rozwijać się wraz z wyjątkową grupą przyjaciół. Wspaniała animacja autorstwa ufotable pojawia się w kluczowych momentach opowieści, ubarwiając podróż naszych bohaterów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tales of Arise" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.