199
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892015713
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Tales of Arise PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Rzuć wyzwanie wiążącemu cię losowi

Przez 300 lat Rena rządziła Dahną, grabiąc planetę z jej zasobów i pozbawiając ludzi godności i wolności.

Nasza opowieść zaczyna się od dwójki ludzi, Alphen i Shionne, urodzonych w różnych światach, z których każdy chce zmienić swój los i stworzyć nową przyszłość.Tales of Arise to najwyższej klasy gra JRPG, oferująca zróżnicowaną obsadę postaci, intuicyjny i satysfakcjonujący system walki oraz wciągającą historię osadzoną w bujnym świecie, o który warto walczyć.

Cechy:
  • Świat natury rysowany za pomocą "Atmospheric Shader" - Wprowadzamy nowy shader graficzny, inspirowany anime i malarstwem akwarelowym. Postacie o atrakcyjnych wzorach przemierzają tła wypełnione pięknymi i delikatnymi wizualizacjami.
  • Poznaj świat, który czuje, że żyje - Poznaj świat Dahna, w którym mieszanka unikalnych, naturalnych środowisk zmienia wygląd w zależności od pory dnia. Wspinaj się po skalistym terenie, pływaj w rzekach, zbieraj się wokół ogniska, gotuj jedzenie, wyrusz do kolejnego miasta, pokonaj władcę obcej planety i wyzwól ludzi!
  • Stylowa akcja i bitwy - Dzięki nowemu systemowi "Boost Strike", możesz teraz łączyć kombinacje potężnych ataków wraz z członkami swojej drużyny. Łącz Artes, ataki Boost i kombinacje Boost Strike, aby pokonać swoich wrogów!
  • Poznaj historię podzielonego ludu Renan i Dahnan - Bohaterami, którzy zadecydują o losach tych dwóch światów, są Alphen i Shionne. Będą oni pokonywać trudności i rozwijać się wraz z wyjątkową grupą przyjaciół. Wspaniała animacja autorstwa ufotable pojawia się w kluczowych momentach opowieści, ubarwiając podróż naszych bohaterów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tales of Arise" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.