CENA: 179,90
99
90
Oszczędzasz 80,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Konami
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4012927036730
Klasyfikacja PEGI:
Rozgrywka sieciowa Przemoc Od 16 lat
:
:

Blades of Time Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Blades of Time to gra akcji, kontynuująca wątek rozpoczęty w produkcji X-Blades. Za tytuł ponownie odpowiada rosyjskie studio Gaijin Entertainment.

Główna bohaterka – która przeszła znaczną metamorfozę względem części poprzedniej, nie przypomina już postaci z japońskiej animacji – Ayumi trafia na egzotyczną wyspę, opanowaną przez śmiertelnie niebezpieczne bestie. Tam musi stawić im czoła, odwiedzając przy tym przeróżne terytoria, jak: tropikalne lasy, świątynie, tropikalne dżungle, czy podniebne miasta. Znajdujemy tam różne zagadki i artefakty. Dzięki nim po woli poznajemy historię tajemniczego zła.W Blades of Time znajdziemy całą masę czarów, broni palnej oraz białej, a jest ich wszystkich ponad 40. Autorzy dają także możliwość zarządzania czasem. Wygląda to podobnie, jak w produkcji zatytułowanej Braid. Czyli możemy cofać czas o kilka sekund, a wówczas pojawia się nasz klon wykonując takie czynności jak my wcześniej. Dzięki temu rozwiązujemy łamigłówki i walczymy z oponentami. W sumie możemy wykonać do sześciu klonów.

Także oprawa graficzna stawia teraz na realizm, rezygnując tym samym z japońskiego anime. W produkcji nie zabraknie również trybu dla wielu graczy, w którym znalazła się możliwość zabawy w kooperacji.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Blades of Time" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.