Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Eidos
Kod:
5021290055070
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:

Tomb Raider - AUTOMAT Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.


UWAGA - Płacąc e-przelewem lub kartą kredytową otrzymasz klucz drogą mailową natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Klucz pojawi się również bezpośrednio pod złożonym zamówieniem w panelu "moje zamówienia"

Gra Tomb Raider to swoisty restart marki. Lara otrzyma zupełnie nową biografię, a jej przeżycia na nowo zdefiniują jej charakter oraz motywację.

Przygoda rozpocznie się na statku Endurance, gdzie 21 letnia Lara Croft wchodzi w skład ekspedycji wyławiającej zaginione skarby u wybrzeży Japonii. Z niewyjaśnionych przyczyn okręt rozbija się o skały, a bohaterka, wraz z resztą ocalałych, musi walczyć o przetrwanie na tajemniczej wyspie.

To właśnie walka o przetrwanie ma być motywem przewodnim nowego Tomb Raidera. Grę zaczniemy praktycznie od zera – bez broni, przydatnych, przedmiotów... i umiejętności. Przez całą grę będziemy uczyć się i robić wszystko, aby poradzić sobie na nieprzyjaznym lądzie. Do pokonania wielu przeszkód konieczne będzie korzystanie z podstawowych zasad fizyki (na przykład manewrowanie ciężarkami) oraz żywiołów (ogień i woda). Zebrane przedmioty będzie można łączyć w celu praktycznego ich wykorzystania, a wraz z postępami w historii Lara poznawać będzie kolejne sztuczki i umiejętności pozwalające jej przeżyć. Konieczne będzie dbanie o podstawowe potrzeby, takie jak jedzenie i picie.Tomb Raider oferować ma niespotykaną dotąd w serii swobodę. Wyspa nie będzie w pełni otwartym światem, ale będzie jednak na tyle duża, że studio Crystal Dynamics zdecydowało się na zaimplementowanie systemu szybkiego przemieszczania się. Dzięki specjalnym obozom będzie można nie tylko szybko powrócić do odkrytych miejsc, ale także złączyć lub naprawić posiadane przedmioty.

Kolejną sporą zmianą w serii będzie także zupełnie nowy system walki. Ideę automatycznego namierzania celu wyrzucono do kosza, a zamiast tego wprowadzono konieczność samodzielnego celowania, przy jednoczesnym prowadzeniu ostrzału. W starciach pomagać ma m.in. system osłon.

  • restart marki
  • walka o przetrwanie motywem przewodnim gry
  • korzystanie z podstawowych zasad fizyki
  • niespotykana dotąd w serii swoboda
  • zupełnie nowy system walki


INSTRUKCJA AKTYWACJI KLUCZA

Informacje na temat produktu jak i jego aktywacji znajdziesz tutaj

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tomb Raider - AUTOMAT" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.