<
69
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Capcom
Kod:
5055060963753
:
:

Capcom Digital Collection Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Capcom Digital Collection jest zestawem zawierającym 8 gier, które dostępne były do tej pory przez Xbox LIVE Arcade. Wśród nich znajdują się takie pozycje jak Super Street Fighter™ II Turbo HD Remix, Final Fight™: Double Impact oraz Super Puzzle Fighter™ II Turbo HD Remix. Wszystkie osiem gier będzie dostępnych w sprzedaży po raz pierwszy w wersji pudełkowej i będą zawierać wszystkie cechy, funkcjonalności i osiągnięcia znane z wersji cyfrowych. Pełna lista gier z kolekcji wygląda następująco:

1942: Joint Strike

1942: Joint Strike jest klasyczną strzelanką zręcznościową z grafiką HD. Przejmij kontrolę nad samolotami z okresu Drugiej Wojny Światowej, powstrzymuj napierające fale przeciwników, unikaj eksplozji i ognia rakietowego, rzucaj wyzwanie bossom. Skorzystaj z pomocy skrzydłowego, dzięki któremu będziesz mógł przeprowadzić nowy typ ataku polegający na połączeniu sił obu samolotów celem wykonania druzgocącego natarcia. Przygotuj się na powrót do walki.

Bionic Commando™Rearmed 2

Wyposażony w bioniczne ramię, Nathan „Rad” Spencer powraca i ma na celu powstrzymanie generała Sabio przed wykonaniem zabójczego ataku rakietowego. Rób uniki, strzelaj z ukrycia, walcz z niezliczoną ilością wrogów i bossów przemierzając coraz to nowe otoczenia porośniętej bujną roślinnością wyspy Papagaya w tej klasycznej platformówce.

Final Fight™ Double Impact

Tytuł ten zabiera gracza w emocjonującą podróż w klasykę świata gier zręcznościowych Final Fight™ i Magic Sword. Obydwie gry posiadają grafikę w HD, masę opcji do odblokowania, zintegrowany ranking online i dwa tryby multiplayer: sieciowy i lokalny co-op. Final Fight opowiada o porywających przygodach Cody'ego, Guy'a i Haggar'a – trzech bohaterów próbujących przetrwać na pełnych przestępczości ulicach Metro City i jednocześnie uratować uprowadzoną przez gang Mad Gear córkę Haggar'a. W Magic Sword gracz wciela się w potężnego wojownika, który jest obarczony odpowiedzialnością za oczyszczenie starożytnej wieży z sił mroku. Bohaterowi towarzyszy ośmiu sojuszników, z których każdy posiada unikalne umiejętności.

Flock!

Zasiej kukurydzę i zamknij stado w zagrodzie! Używaj zainstalowanego w twoim UFO promienia transportującego aby ochraniać słodkie, puchate zwierzątka i zaganiać je do statku matki grając na ponad 50 planszach najeżonych niebezpieczeństwami. Grać można z przyjaciółmi lub tworzyć (przy pomocy wbudowanego edytora) i udostępniać stworzone przez siebie poziomy w sieci.

Rocketmen™: Axis of Evil z dodatkiem Rocketmen™: It Came >From Uranus

Dołącz do Ligi Wolnych Planet i weź udział w zaciętym boju o uwolnienie układu słonecznego spod dominacji Legionu Terry w tej strzelance z elementami RPG. Gracze mogą uratować galaktykę samemu, albo w kooperacji z trzema innymi osobami poprzez Xbox LIVE lub lokalnie na tej samej konsoli. Do gry dołączony jest dodatek Rocketmen: It Came From Uranus, który zawiera trzy nowe poziomy i dodatkowe bronie.

Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix

Tytuł ten łączy światy gier Street Fighter i Darkstalkers wraz z postaciami ze stajni Capcom'u w niesamowicie wciągającej układance. Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix zawiera grafikę HD 1080p, kilka nowych trybów gry oraz ulepszony balans rozgrywki. Można grać w trybie dla gracza pojedynczego oraz przeciw innemu graczowi online lub lokalnie. Można także obserwować jak inni podbijają wyniki. Gracze mogą zdobywać osiągnięcia i śledzić swoją punktację na rankingach Xbox LIVE.

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Jedna z najpopularniejszych gier wczesnych lat dziewięćdziesiątych stworzona na nowo w grafice 1080p HD i wsparciem dla szerokich ekranów. Unowocześniona wersja innowacyjnej bijatyki oferuje niezwykłe doznania dla nowych graczy jak i dla purystów serii. Super Street Fighter II Turbo HD Remix zawiera tryby gier online i offline dla jednego lub dwóch graczy.

Wolf of the Battlefield™: Commando 3

Jedna z najpopularniejszych strzelanek zręcznościowych powraca! Wolf of the Battlefield™: Commando 3 wskrzesza klasyczną akcję rodem z Commando dodając zarazem nowe przygody. Szalony festiwal ognia huraganowego łączy oldschoolową rozgrywkę z grafiką 3D w wysokiej rozdzielczości. Gracze mogą wywalczyć sobie drogę do zwycięstwa korzystając z rozległego arsenału, pojazdów oraz wyspecjalizowanych grup. Gracze mogą porównywać swoje wyniki z wynikami tych najlepszych dzięki zrozumiałemu systemowi punktowania oraz rankingach online.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cubepip
Z nami od: 2013/12/29

cubepip

0 0

Capcom Digital Collection

Bardzo fajna składanka.Bionic commando to prawdziwa perelka tej składanki.Polecam.