<
34
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Deep Silver
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
4020628509484
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Risen 2 Mroczne Wody PL / ANG Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez PiranhaBytes - twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć.

Doświadcz nowej, ekscytującej fabuły podczas poszukiwania skarbu kapitana Stalowobrodego kupując pirackie RPG od Piranha Bytes w przedsprzedaży. DLC z dosadną nazwą "Wyspa skarbów" zawiera ekskluzywną dodatkową zawartość dla niezłomnego poszukiwacza przygód. Gracz zagłębi się w dodatkowy wątek fabularny, aby odkryć legendarny skarb kapitana Stalowobrodego - jest to kontynuacja elementu fabuły z pierwszego Risena i z ostatecznym doprowadzeniem wątku do ekscytującego zakończenia.

Zadanie doprowadzi bohatera i Patty, córkę Stalowobrodego na nieznaną wyspę pełną nowych lokacji z łamigłówkami, skarbami i tajemnicami. Gracz będzie musiał odnaleźć legendarny przedmiot (dostępny tylko w tym DLC), który podniesie na stałe jego statystyki.

Kilka trudnych lat minęło od czasów, gdy Bogowie odwrócili się od śmiertelników a z czeluści swoich więzień powstali tytani, zostawiając za sobą tylko popiół i zgliszcza. Są jednak na świecie miejsca nie tknięte wojenną pożogą - w tym położona na południowym krańcu Starego Imperium „Kryształowa Twierdza" w Calderze. Choć forteca jest siedzibą Inkwizycji, zapewnia też schronienie okolicznym mieszkańcom, przerażonym nieustannymi atakami morskich potworów. Statki z zaopatrzeniem regularnie toną, mury twierdzy drżą w posadach a w oczy obrońców zagląda głód.Bohater pierwszej części gry obserwuje rozwój wypadków zza baru lokalnej tawerny, zamiast lunety dzierżąc w dłoni pustą butelkę po rumie. To najlepszy ze znanych mu sposobów na uspokojenie zszarganych nerwów i zatarcie w pamięci demonów przeszłości. Pewnego ranka w progu staje Carlos, spotkany przed laty komendant Miasta. Padająca z jego ust propozycja zbadania przyczyn zatonięcia jednego ze statków z zaopatrzeniem to szansa na wyrwanie się z marazmu i rutyny oraz powrót do ulubionego zajęcia - ratowania świata. Z pokładu własnego okrętu. Ahoj!

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez PiranhaBytes - twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły - także całej krainy.

Cechy charakterystyczne Risen 2:
  • Gra twórców bestsellerowej serii Gothic.
  • Następca wielokrotnie nagradzanej gry Risen.
  • Klasyczna gra RPG z rozbudowaną fabułą, mnóstwem questów głównych i pobocznych, oraz koniecznością dokonywania ważnych dla dalszej rozgrywki wyborów.
  • Niepowtarzalny, mroczny i brutalny klimat piracki.
  • Nawet 50 godzin rozgrywki.
  • Broń palna, artyleria oraz zupełnie nowy system czarów towarzyszą dobrze znanej szermierce.
  • Kilka grywalnych frakcji.
  • Możliwość przejmowania statków na własność.
  • Własny okręt jest naszym domem i centrum dowodzenia.
  • Rozległy ocean z wieloma wyspami do zwiedzenia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
lokalizator
Z nami od: 2012/03/09

lokalizator

0 0

zadowolony

Wspieram spolszczone gry na konsole więc kupię ten tytuł:)