CENA: 139,90
79
90
Oszczędzasz 60,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215786123
Klasyfikacja PEGI:
Rozgrywka sieciowa Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Assassins Creed Unity Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (3)
Paryż, rok 1789. Rewolucja zamienia to wspaniałe miasto w gniazdo terroru i chaosu. Brukowane ulice spływają krwią mieszczan, którzy stawili opór arystokracji. W czasie, gdy naród rozrywa się na strzępy, młody człowiek imieniem Arno wyrusza w niezwykłą podróż, która ujawni prawdziwe siły stojące za rewolucją. Jego poszukiwania doprowadzą go do jądra zmagań o przyszłość kraju i uczynią go Mistrzem Asasynów.Przedstawiamy Assassin’s Creed® Unity, next-genowa ewolucja flagowego tytułu zasilanego mocą nowego silnika Anvil. Od zdobycia Bastyli po ścięcie Ludwika XVI, doświadczysz rewolucji francuskiej jak nigdy dotąd i pomożesz ludowi Francji stworzyć nową przyszłość.

BEZKOMPROMISOWY BOHATER W OKRUTNYM ŚWIECIE – Grasz jako Arno, nowy asasyn, brutalniejszy i bardziej niebezpieczny niż jego poprzednicy. Poluj na swoje ofiary korzystając z wachlarza nowych broni, takich jak Niewidzialne Ostrze, oraz Ukryte ostrze połączone z kuszą.

NOWE ELEMENTY PARKOUR, NOWY SPOSÓB WALKI – Niespotykany dotąd stopień swobody i kontroli nad postacią dzięki nowemu silnikowi Anvil.

Pełna kontrola ruchu: nowa mechanika parkour pozwala na gładkie przechodzenie pomiędzy budynkami, murami i innymi przeszkodami. Nowy system walki daje większą satysfakcię w starciach, których wynik zalezy od umiejętności, poczuciu czasu i płynności ruchów. Wzbogacony system skradania składający się z trybu ukrytego, znikania pomiędzy przechodniami oraz umiejętności kontrolowania zachowania tłumu. Pozostań w ukryciu, trop ofiarę i uderzaj bez ostrzeżenia.

POGŁĘBIONA MECHANIKA PERSONALIZACJI – Stwórz własny styl gry wybierając własną broń, wyposażenie, ubiór oraz umiejętności. Korzystaj z setek możliwości i kombinacji. Rozbuduj umiejętności walki, ukrywania się i orientacji w terenie dzięki nowemu drzewku. Stań się Mistrzem Asasynów.

PARYŻ Z CZASÓW REWOLUCJI – POKAZANY JAK NIGDY DOTĄD – Przechodź przez olśniewające, pełnowymiarowe ulice miasta w otwartym świecie stworzonym dzięki możliwościom silnika Anvil.

Odkrywaj pełne szczegółów wnętrza budynków, zwiedzaj katakumby i kanały pod ulicami miasta. Podążaj na misje śladami przedków, na poszukiwania skarbów, rozwiązuj zagadki kryminalne i korzystaj z nieograniczonych możliwości miasta. Bądź świadkiem chaosu rewolucji, wejdź w tłum nawet 5,000 postaci kierowanych przez komputer.

NIEWIARYGODNY TRYB KOOPERACJI – Poza kampanią w trybie dla pojedynczego gracza, możesz zaprosić do trzech przyjaciół w trybie online aby razem eksplorować otwarty świat XVIIIw. Paryża. Bierz udział w specjalnych misjach dla trybu kooperacji. Powstrzymajcie egzekucję, Ochrońcie cesarza. Wyeliminujcie agenta Templariuszy. Zwycięstwo nie będzie jednak łatwe, Wasza zabójcza grupa będzie musiała polegać na koordynacji, komunikacji i zróżnicowaniu w umiejętnościach aby z sukcesem zakończyć wszystkie zadania i zniknąć w cieniach.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Juliel
Z nami od: 2014/12/26

Juliel

0 0

W nawiązaniu do tego co napisał alinoe- Unity prezentuje dużo wyższy poziom graficzny niż Black Flag. Również fakt tego że "walka jest bezcelowa" nie wynikł z niczego, a z tego że gramy SKRYTOBÓJCĄ. W tej grze nie chodzi o siupanie huzia na józia, a on taktykę, działanie po cichu niczym w grach z serii Arkham.
Choć zgadzam się że gra jest słaba, jest to duży zawód. Gra w porównaniu do wcześniejszych odsłon jest bardzo krótka (mówię o wątku fabularnym), są sekwencje które mają np. dwie misje, co dla mnie jest trochę śmieszne. Zadania poboczne, poza kilkoma perełkami, są monotonne, a procent zablokowanych części wyposażenia jest absurdalny.

alinoe
Z nami od: 2014/11/14

alinoe

0 0

Totalna porażka Ubisoftu.

Zakupiłem grę w przedpremierze, jak każdy zagorzały fan AC. Niestety, gra przeszła moje najśmielsze oczekiwania jednak w jak najbardziej negatywnym tego słowa znaczeniu. Jest po prostu słaba. Grafika wcale nie powala na kolana jak mogłoby się zdawać po trailerach i screenshotach z najpoczytniejszych portali poświęconych grom. Paryż jest szary, bury i ponury. Ciągle powtarzające się zabudowania tworzą atmosferę monotonii, która towarzyszy nam przez całą grę. Wszędobylska mgła, sprytnie unosząca się nas Sekwaną tak naprawdę jest wg mnie pretekstem użytym przez autorów gry do ukrycia niedoskonałości graficznych i wydajnościowych - zmniejszenia pola widzenia (problemy z osiągami konsoli?). Denerwujące jest oświetlenie. Rzadko kiedy spotkamy snopy światła. Z reguły patrząc pod światło oczom naszym ukaże się rozjaśniony ekran gry do granic przyzwoitości, czyli coś, co było główną wadą wizualną AC w Rzymie. UbiSoft chwalił się, że gra robiona była przez 5 lat. 5 lat i co - i konsola nowej generacji nie jest w stanie uciągnąć gry o grafice AC Black Flag??? Paranoja jakaś. Ubi obiecało wczoraj, że postara się to poprawić po interwencji graczy - czyli jednak się da!). Podwyższono poziom trudności, co spowodowało, że jedynym wyjściem z opresji jest albo ucieczka z pola walki (ileż można uciekać zabójcą?!) albo użycie bomb dymnych - i tak w kółko. Walka, szczególnie na początku, jest kompletnie bezcelowa bo prawie zawsze nas zasiepią. Mógłbym mnożyć jeszcze negatywy, ale nie mam czasu rozpisywać się o czymś takim. Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem tej gry - zdecydowanie odradzam. Jest to odgrzewany kotlet w dodatku w słabym wydaniu. Nie dziwię się słabym notom, jakie gra dostała na najbardziej poczytnych portalach a i tak wg mnie dostała za dużo. Jeśli chodzi o Ultimę - jak zwykle gra dostarczona na czas - szacunek. Oczywiście nie zniechęcam ludzi do zakupienia gry w Ultimie, jedynie polecam zastanowić się, czy akurat tą grę kupić. Jest o wiele więcej innych, również nowych gier (w tym nasze polskie produkcje) które biją AC Unity na głowę.

Ketsu
Z nami od: 2014/08/12

Ketsu

0 0

JEDNOŚĆ

Szukam 3 osób z kodami promocyjnymi do drużyny "Hakuren" aby odblokować nagrody. Możecie dołączyć na stronie http://assassinscreed.ubi.com/pl-PL/assassinscreed-unity/unite-program/