129
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264375295
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc

Streets of Rage 4 Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Streets of Rage 4 to kolejna odsłona serii gier beat’em up opracowanej przez firmę Sega. Cykl świecił triumfy w pierwszej połowie lat 90., lecz pierwsze próby stworzenia czwartej części spaliły na panewce, czego efektem ubocznym było powstanie Fighting Force. Pełnoprawną kontynuację Streets of Rage zapowiedziano dopiero 24 lata po premierze Streets of Rage 3, jako wspólny projekt firm DotEmu, Lizardcube oraz Guard Crush Game.Czwarta cześć cyklu Streets of Rage wraca do postaci z poprzednich odsłon, w tym Axela Stone’a oraz Blaze Fielding. Tytuł prezentuje zupełnie nową historią, w której bohaterowie muszą uporać się z kolejnymi złoczyńcami zakłócającymi spokój miasta.

Twórcy Streets of Rage 4 postawili na klasyczną formułę chodzonych bijatyk. Gracze kontrolują bohatera wybranego spośród kilku dostępnych postaci (różniących się mocnymi i słabymi stronami), a następnie trafią do wybranej lokacji. Tam muszą pokonać licznie pojawiających się i zróżnicowanych przeciwników, a na końcu zmierzyć się z bossem, by przejść do kolejnego etapu. Na planszach znajdują się też bronie w stylu noża czy rurki oraz przedmioty odnawiające punkty zdrowia.

Streets of Rage 4 pozwala na zabawę samotnie, w kooperacji z drugim graczem przez internet bądź w maksymalnie cztery osoby w sieci lokalnej.

Tak jak poprzednie odsłony, Streets of Rage 4 korzysta z dwuwymiarowej oprawy wizualnej, budzącej skojarzenia z komiksami. Niemniej grafika prezentuje znacznie wyższy poziom, z ręcznie rysowanymi tłami oraz postaciami. Całości dopełnia elektroniczna muzyka w stylu dobrze znanym miłośnikom serii.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowa
ulepszona wersja!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Streets of Rage 4" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.