<
179
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Outright Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060528033725
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

JoJo Siwa Worldwide Party Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Jesteś zaproszona na światową imprezę JoJo Siwa! Załóż swoje "wysokie buty" i biegnij przez świat JoJo, słuchając jej największych hitów, takich jak D.R.E.AM, Bop i Nonstop! Pokonuj kolejne poziomy jako JoJo, aby wykonywać specjalne układy taneczne! Czy uda ci się dopasować do rytmu i sprawić, że tłum oszaleje?



Biegaj, skacz i odblokowuj niesamowite pojazdy, w tym statki kosmiczne, a nawet wózek Roller Coaster, aby pomóc JoJo w dotarciu na imprezę. Zbierz wszystkie przedmioty potrzebne do zorganizowania niezapomnianej imprezy, w tym brokat i oczywiście kokardy! Odkrywaj krainy prosto z wyobraźni JoJo, takie jak Candyland, BowBowland, Superheroland i wiele innych.

Cechy:

  • GRAJ JAK JOJO SIWA - wskocz w jej kultowe buty do tańca i ubierz JoJo w stroje prosto z jej szafy
  • OFICJALNE PIOSENKI JOJO - przebiegaj przez kolejne poziomy w rytmie 10 największych hitów JoJo, takich jak D.R.E.A.M, Hold the Drama i It's Time to Celebrate!
  • RHYTHMIC RUNNER - Użyj kontrolera jak instrumentu i wykonuj czynności, takie jak bieganie, skakanie i latanie, w oparciu o rytm i bity.
  • WYSTĄP NA SCENIE - Ukończ sekwencje, aby wykonać specjalne układy taneczne, grając na drodze przez każdą rytmiczną imprezę
  • 10 NOWYCH KRAIN FANTASTYCZNYCH - Zbieraj przedmioty w piaszczystej Krainie Plaży, wystrzel się w kosmos w Krainie Księżyca lub zostań Superdziewczyną w Krainie Superbohaterów!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Modele Gundam
w super cenach!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "JoJo Siwa Worldwide Party" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.