179
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 07/05/2024
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Solutions2Go
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0884095217006
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

ARK Survival Ascended Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
ARK został przeprojektowany od podstaw, wkraczając w nową generację gier wideo dzięki Unreal Engine 5!Stwórz plemię, oswajaj i hoduj setki unikalnych dinozaurów i pierwotnych stworzeń, eksploruj, wytwarzaj, buduj i wywalcz swoją drogę na szczyt łańcucha pokarmowego. Twój nowy świat czeka!

CECHY GRY:

  • Kompletna rekonstrukcja i przeprojektowanie światów ARK z wykorzystaniem najnowszej technologii gier wideo, Unreal Engine 5, z użyciem zaawansowanych funkcji graficznych.
  • Zaawansowana nowa fizyka, w tym dynamiczna woda i w pełni interaktywne fizyczne liście. Wykryj wroga skradającego się po trawie, która porusza się i kołysze w odpowiedzi na jego obecność. Zburz budynek i zobacz, jak realistycznie się rozpada na kawałki, wchodzące w interakcję z okoliczną trawą i wodą.
  • Dostęp do wszystkich światów ARK: uzyskaj dostęp do Spalonej Ziemi, Aberracji, Wymierania, ARK Genesis Części 1, ARK Genesis Części 2 i nie tylko. Wyspa jest już dostępna, a kolejne światy z rozszerzenia będą dodawane bez dodatkowych kosztów.
  • Przełomowe doświadczenie przetrwania powraca: zaprojektuj swojego Ocalałego, stwórz plemię oraz oswajaj, trenuj, hoduj i ujeżdżaj dinozaury w żywym ekosystemie. Buduj konstrukcje, uprawiaj rośliny, dostosowuj projekty wizualne i kontynuuj eksplorację oraz odkrywanie prawdziwej natury Wyspy i światów poza nią.
  • Jakość życia: zmiany w każdym obszarze: przeprojektowane interfejsy użytkownika, dynamiczna nawigacja umożliwiająca inteligentne odnajdywanie ścieżek stworzeń, tryb fotograficzny, nowa kamera, mapa i system śledzenia, nowe struktury i przedmioty, nowe stworzenia i wiele więcej.
  • Modowanie na wielu platformach: pobieraj i graj w nową zawartość stworzoną przez graczy, w tym nowe mapy, stworzenia, przedmioty i tryby gry, wszystko w nowej, dedykowanej przeglądarce modów bezpośrednio w grze!
  • Międzyplatformowy tryb wieloosobowy: stwórz swoje internetowe plemię na różnych platformach do gier, współpracując, aby przetrwać i prosperować w ARK!

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "ARK Survival Ascended" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.