139
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Microsoft
Kod:
4251604131539
:
:
:

Abonament Xbox Game Pass 3 Miesiące Klucze do gier, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Korzystaj z nieograniczonego dostępu do katalogu ponad 100 gier na konsoli Xbox One w niskiej cenie miesięcznej. Graj w oczekiwane przez wszystkich nowe gry, takie jak Sea of Thieves, State of Decay 2 i Crackdown 3 już w dniu premiery. Korzystaj z katalogu różnorodnych gier — od najnowszych hitów sprzedaży do entuzjastycznie przyjętych przez graczy gier niezależnych.

Odkryj i pobierz tytuły, które Cię zawsze interesowały, albo ponownie zagraj w dawno niewidziane ulubione gry. Gry są dobierane pod kątem wysokich ocen i odpowiedniego poziomu zabawy. Jeśli spodoba Ci się któraś z gier na konsolę Xbox One dostępnych w aktualnym katalogu, możesz ją kupić 20% taniej. Możesz również uzyskać 10% zniżki na dowolny dodatek do gry na konsolę Xbox One. Dodawane każdego miesiąca nowe gry oraz opcja anulowania w każdej chwili sprawiają, że subskrypcja Xbox Game Pass stanowi Twój bilet do świata niekończącej się gry.

Aby wykorzystać kod kod na konsoli:
  • Zaloguj się do konsoli Xbox (pamiętaj, aby zalogować się za pomocą konta Microsoft, dla którego chcesz zrealizować kod).
  • Naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć przewodnik, a następnie wybierz pozycję Start.
  • Wybierz pozycję Sklep Store.
  • Wybierz pozycję Użyj kodu.
  • Wprowadź 25-znakowy kod, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Nie zwracaj uwagi na łączniki, system podstawi je automatycznie.
Aby wykorzystać kod kod na PC:

* Wymagana jest aktywna subskrypcja; dostępne do czasu anulowania; katalog gier zmienia się z biegiem czasu. Do grania w grę Sea of Thieves jest wymagane także konto Xbox Live Gold, które jest sprzedawane osobno. Gry Sea of Thieves, State of Decay 2 i Crackdown 3 zostaną wydane w 2018 roku. Oferty rabatowe nie obejmują produktów, od premiery których minęło mniej niż 30 dni; rabaty są obliczane na podstawie cen w sklepie Microsoft Store. Zobacz stronę xbox.com/game-pass.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Abonament Xbox Game Pass 3 Miesiące" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.