<
40
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Player
Kod:
5903890300425

PLAYER + KANAŁY TV - 30 dni Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
PLAYER (bez reklam) to najczęściej wybierany pakiet, idealny dla tych, którzy sięgają po rozrywkę bez ograniczeń. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp do produkcji Player Original oraz najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali, a także kanału TVN na żywo. W pakiecie PLAYER (bez reklam) możesz oglądać wybrane materiały w jakości 4K i pobierać odcinki wybranych tytułów na urządzenia mobilne.

Biblioteka VOD i kanał TV

 • Brak reklam, możliwe przekazy autopromocyjne
 • Pobieraj i oglądaj wybrane tytuły offline na urządzeniach mobilnych
 • Wybrane programy w jakości UHD
 • Najlepsze seriale i programy
 • Kolekcje uznanych seriali Player Original
 • Ekskluzywna kolekcja discovery+
 • Bogata biblioteka wyjątkowych filmów
 • Kanał TVN na żywo

LISTA KANAŁÓW W PAKIECIE PLAYER (BEZ REKLAM) + KANAŁY TV:TVN, TVN7, TTV, TVN24, TVN24 BiŚ, TVN Style, TVN Turbo, HGTV, TLC, Food Network, Travel Channel, Discovery, Discovery Life, Discovery Science, Discovery Historia, Animal Planet, DTX, Metro, Motowizja, Planete+, nSport+, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, Investigation Discovery (ID), MiniMini+, TeleTOON+, AleKino+

Instrukcja użycia:

 1. Wpisz otrzymany kod na stronie player.pl/kod
 2. Zaloguj się lub załóż nowe konto w serwisie
 3. Zaznacz niezbędne zgody i aktywuj dostęp

Zasady i warunki korzystania:

Do wykorzystania wyłącznie w serwisie player.pl do opłacenia pakietu PLAYER (bez reklam). Okres dostępu 30 dni od aktywacji.

1. Administratorem platformy „Player.pl" jest TVN spółka akcyjna sp. j., zarejestrowaną zgodnie z prawem polskim pod numerem KRS 0000871610, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 166, 02-952 Warszawa, Polska.

2. Aby zrealizować Kod, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem Player.pl (skorzystaj z przycisku "Zaloguj się"). Jeśli nie masz konta w Player.pl, przed zrealizowaniem Kodu i uzyskaniem dostępu do usługi Player.pl, należy się zarejestrować (kliknij na "ZAŁÓŻ KONTO" w prawym górnym rogu strony) akceptując Regulamin Sklepu Player.pl oraz zapoznać się z Polityką Prywatności.

3. Kod może być zrealizowany na stronie https://sklep.player.pl/moj-kod i nie może być wymieniony na żadne inne dostępy.

4. Kod jest jednorazowy i niezbywalny i nie może być używany w połączeniu z żadnymi innymi kuponami rabatowymi, promocjami lub ofertami specjalnymi. Kod nie ma wartości pieniężnej, nie podlega zwrotowi i nie przysługuje za niego ekwiwalent pieniężny. Kod nie może być ponownie wykorzystany, nawet w przypadku zmiany lub anulowania subskrypcji. Niewłaściwe wykorzystanie Kodu, w tym jego upublicznienie lub sprzedaż, jest zabronione.

5. Jeśli masz aktywną subskrypcję w Player.pl, sprawdź w Regulaminie Sklepu Player.pl, w jakiej kolejności będą realizowane Twoje pakiety po zrealizowaniu Kodu.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PLAYER + KANAŁY TV - 30 dni" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.