4
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0010162
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Huntsman: The Orphanage (PC/MAC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Weź głęboki wdech, przygaś światła, załóż słuchawki…

 

Odszukaj 12 pamiątek należących do sierot z Sierocińca Grimhaven i umieść je na odpowiednich nagrobkach, by wyzwolić zagubione dusze. Czy wspomnieliśmy, że nagrobki znajdując się w labiryncie z żywopłotu? Stworzonym własnoręcznie przez znanego z serii „Ripley's Wierzcie lub Nie!” Mistrza Labiryntu? Nie ma sprawy! Ale najpierw będziesz musiał odnaleźć klucz… Czy podejmiesz się wyzwania? Czy wspomnieliśmy, że w labiryncie… jest Łowca… który cię tropi? Czy wspomnieliśmy, że może on też czyhać w Sierocińcu Grimhaven?

 

Zatem – jak szybko zdołasz odwrócić się i uciec? Nie dowiesz się, dopóki tego nie sprawdzisz! Baw się dobrze!! Daj się wystraszyć tak mocno, jak tylko chcesz (może powinieneś zostawić światło częściowo włączone…!).

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

PC

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 8, Windows 7, Vista, Procesor: Intel 2.6 GHz single core, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z OpenGL 2.0 i DirectX 9.0c, 256 MB VRAM (ATI/NVIDIA), Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: Prosimy pamiętać, że gra nie będzie działać na większości zintegrowanych kart graficznych, takich jak Intel GMA. Gra wymaga 256 MB VRAM do płynnego działania.

 

MAC

MINIMALNE:

System operacyjny: Mac OS X Snow Leopard, Leopard, Procesor: Intel/Mac 2.6 GHz single core, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z OpenGL 2.0 i DirectX 9.0c, 256 MB VRAM (ATI/NVIDIA), Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: Prosimy pamiętać, że gra nie będzie działać na większości zintegrowanych kart graficznych, takich jak Intel GMA. Gra wymaga 256 MB VRAM do płynnego działania.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Huntsman: The Orphanage (PC/MAC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.