<
64
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Forever Entertainment
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0011237
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Hollow (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

„Nigdy nie obchodził mnie ten statek… po prostu… chciałem odnaleźć siebie. Musiałem. Coś w głębi mojego umysłu – w głębi mojej duszy – ciążyło mi, starało się zrozumieć to wszystko. Smutna prawda jest taka, że nigdy nie dało rady. Ja nie dałem rady. Nadal nie pamiętam, kim jestem”.

 

Witaj, potencjalny członku załogi! Witaj na Shakhter-1, pierwszym górniczym statku kosmicznym, który zbiera zasoby z atmosfery Jowisza! Shakhter-1 zaopatruje pozbawioną zasobów Ziemię. Dzięki Shakhter-1 nie musimy już polegać na węglu czy ropie! Nadal nie przekonuje cię to do Shakhter-1?

 

„Nawet nie wiem, czy to się wcześniej wydarzyło. Ja, tutaj, opowiadający tę samą historię… Z pewnością nie. Pamiętałbym… prawda?”

 

Shakhter-1 pozwala na nowy start wśród gwiazd! Na Shakhter-1 wszyscy są ważni! Wszyscy mają pracę! Wszystkie dzieci mają równe szanse! Jesteśmy pewni, że Shakhter-1 będzie dla was miejscem, w którym zbudujecie wspaniałą przyszłość dla waszych rodzin!

 

„Jedyne, czego mogę być naprawdę pewien, to to ciągłe uczucie, które mam w głębi siebie. Jestem pusty. Całkowicie pusty”.

 

W „Hollow” wcielasz się w jednego z pilotów, którzy transportują cenne zasoby ze statku Shakhter-1 na Ziemię. Pewnego dnia budzisz się w kapsule ratunkowej dryfującej w pobliżu placówki. Nie potrafisz przypomnieć sobie, kim jesteś ani jak się tam znalazłeś… Jedyne, co pamiętasz, to kod dokujący dla autopilota – do doku kapsuł nr 6.

 

Gdy trafiasz na pokład Shakhter-1, staje się jasne, że coś jest bardzo nie w porządku. Załoga zaginęła, a cała placówka ma poważne problemy z zasilaniem. Gdy zaczynasz odkrywać przerażające tajemnice statku, Shakhter-1 zaczyna grozić ci utratą tożsamości, zdrowia psychicznego, a ostatecznie – życia.

 

Najgorsze zło to takie, które zna nas lepiej niż my sami.

Największy koszmar to ten zrodzony z naszej przeszłości, uczuć, strachu i bólu.

 

Główne cechy:

  • zwiedzaj opuszczoną placówkę wydobywczą na orbicie Jowisza.
  • zmierz się z koszmarem i rozwiąż tajemnicę Shakhter-1,
  • staw czoło swoim strachom w otwartej walce lub wykorzystaj elementy środowiska, by je pokonać,
  • rozwiązuj zagadki i łamigłówki,
  • opanuj dostępne uzbrojenie, aby przetrwać,
  • poznaj historię protagonisty i uwolnij go od demonów przeszłości… lub poddaj się im.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Intel Core i5-4440, Pamięć: 6 GB RAM, Karta graficzna: GeForce GTX 660, AMD Radeon HD 7850, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 10, Procesor: Intel Core i5-4440, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: DirectX 11, SM 4.0, 2GB, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Podstawki pod pady
lub telefony
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Hollow (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.