<
9
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
IQ POWER
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0011648
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

PLAY WITH ME (PC) PL klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Przekonaj się jak wyglądałaby gra komputerowa stworzona przez samego Jigsawa! Wykorzystaj dostępne przedmioty, pokonaj podstępne iluzje i zagadki optyczne, a przede wszystkim, odpowiedz sobie na pytanie - czy odważysz się Zagrać ze Mną? Wkrocz w świat luźno zainspirowany filmem „Piła”.

 

W tajemniczych okolicznościach ginie znany dziennikarz śledczy Robert Hawk wraz ze swoją żoną Sarą. Policja znajduje tylko wrak ich rozbitego w wypadku samochodu. Według podejrzeń śledczych z zaginięciem może mieć coś wspólnego człowiek zwany „Illuzją” – seryjny morderca, o którym Hawk pisał od dłuższego czasu artykuły śledcze. Podobno wraz ze znajomym prywatnym detektywem Patrickiem Clarkiem był bliski odkrycia jego tożsamości. Teraz jednak w wyniku wypadku Hawk sam dostaje się w ręce „Illuzji” i żeby przeżyć musi pokonać przygotowany przez niego labirynt zagadek.

 

Poznaj mroczny świat stworzony przez chory umysł i odkryj kto za tym wszystkim stoi. Nie będziesz jednak sam podczas tej niebezpiecznej rozgrywki - odrobiną manipulacji i przysług możesz zaskarbić sobie wdzięczność innych uwięzionych, a nawet uzyskać ich pomoc. Jak ich wykorzystasz? Czy jesteś gotowy na poświęcenie przyjaciela, żeby samemu wydostać się z pułapki? Przetestuj swoje człowieczeństwo dzięki licznym wyborom moralnym oraz questom pobocznym, które prowadzą do dziesiątek zakończeń!

 

Wejdź na wyższy poziom immersji i wykorzystaj realne przedmioty, aby przechytrzyć swojego dręczyciela. Dmuchnij w mikrofon, aby zdmuchnąć świeczkę, wykonuj gesty dłońmi, aby podpalić zapałkę, potrząsnąć pudełkiem (co tam może być?), odkręcić słoik (uważaj, żeby gałki oczne nie wyleciały ze środka!), albo zaatakować kogoś młotkiem! I mam nadzieję, że masz gdzieś lusterko pod ręką... A to dopiero początek niespodzianek!

 

Wejdź do świata niebezpiecznego psychopaty i powoli popadaj w obłęd, dzięki pierwszemu w grze komputerowej, tak realistycznemu systemowi określającego stan psychiczny Twojego bohatera! A na koniec rozerwij się przy licznych aktywnościach dodatkowych - prowadź własny dziennik w wirtualnym telefonie, czytaj SMS-y, lub graj w gry mobilne - wszystko po to, by do reszty nie zwariować.

 

I pamiętaj, że dzięki losowym elementom, każda rozgrywka będzie inna! A jeżeli poczujesz, że potrzeba Ci wyzwania, przetestuj swoje umiejętności w licznych trybach dodatkowych, w tym w wyjątkowym trybie survivalowym.

 

Najważniejsze cechy gry:

  • liczne zagadki optyczne i iluzje, które pobudzą twoją wyobraźnię,
  • aktywności dodatkowe (działający telefon komórkowy, komputery i inne), które pozwolą zapomnieć o twojej przerażającej sytuacji,
  • wybory moralne i różne zakończenia, które sprawdzą twoje człowieczeństwo,
  • różnorakie tryby gry, questy poboczne, oraz losowość niektórych elementów, które zapewnią rozrywkę na wiele miesięcy,
  • rozbudowany system stanu psychicznego twojego bohatera, który powie ci jak bardzo zwariowałeś,
  • przerażająca fabuła, która nie pozwoli ci oderwać się od monitora,
  • atmosfera gry luźno zainspirowana filmem „Piła”
  • wykorzystanie przedmiotów z twojego otoczenia - mikrofonu, lusterka, kamery, etc.,
  • profesjonalna ścieżka dźwiękowa i dubbing, który zmrozi ci krew w żyłach!

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

System operacyjny: Microsoft Windows 7 32bit, Procesor: Intel Core 2 Duo 1,66 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Radeon HD 7500G/Intel HD Graphics 3000, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PLAY WITH ME (PC) PL klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.