CENA: 179,90
159
90
Oszczędzasz 20,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
45496527716
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Xenoblade Chronicles 3D New Nintendo 3DS

GRA NIE JEST KOMPATYBILNA Z KONSOLĄ NINTENDO 3DS, DZIAŁA TYLKO I WYŁĄCZNIE Z NAJNOWSZĄ WERSJĄ KONSOLI NEW NINTENDO 3DS

Xenoblade to gra jRPG stworzona przez studio Monolith Software. Przy jej powstawaniu brał także udział Tetsuya Takahashi, ale pomimo ich powiązań z serią Xenosaga, omawiana tutaj produkcja to zupełnie inny tytuł i brak w nim jakichkolwiek powiązań z tą kultową serią. Głównym bohaterem jest będący sierotą 18-letni Shilk, w przeszłości biorący udział w wojnie przeciwko wojskom Kishin, które zaatakowały jego wioskę. Co wydaje się oryginalne, to miejsce akcji. Rozgrywa się ona na ciałach dwóch bogów, którzy swego czasu walczyli ze sobą. Jedno z ciał jest zamieszkiwane przez ludzi, drugie przez istoty mechaniczne. Fabuła opowiada o tym, jak ludzie przygotowują się przed natarciem wrogiej rasy.


Xenoblade Chronicles 3D to port gry znanej z konsoli Wii.

Produkcja zabiera nas do krainy Bionis and Mechonis, w której dwaj tytani, od których imion świat zawdzięcza swoją nazwę, walczą w ciągłej wojnie. Występują dwie rasy: Mechon i Bionis. My wcielamy się w reprezentanta tych drugich i musimy pokonać nacierająca armię wroga, a także rozwikłać zagadkę miecza Monado.

Gra zapewnia ponad 100 godzin rozgrywki w wielkim świecie. Do naszej dyspozycji oddano istne zatrzęsienie questów i wciągającą fabułę. Walka pozbawiona jest losowych spotkań i odbywa się w czasie rzeczywistym.

Oprawa graficzna wyciska ostatnie soki z maszyny Nintendo i prezentuje się olśniewająco.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

1 0

Spodziewałem się tytułu lepszego jeżeli chodzi o poziom graficzny, ale cała reszta... rewelacja! :) Nie jest to może poziom Bravely Default, ale i tak można brać w ciemno!