449
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Team 17
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8424365726207
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Blasphemous II Limited Collector's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Drugie pismo święte z serii Blasphemous zapowiada powrót Pokutnika, z historią, która jest kontynuacją darmowego DLC Wounds of Eventide do oryginalnej gry, gdzie The Heart in the Sky zwiastowało powrót Cudu i zapowiadało narodziny nowego cudownego dziecka.

Przebudzony w dziwnej, nowej krainie i wyrzucony z miejsca swojego ostatecznego spoczynku, Pokutnik zostaje ponownie wrzucony w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania, nie mając innego wyjścia, jak tylko zbadać ten niebezpieczny nowy świat i odkryć jego dawno zapomniane sekrety.Na twojej drodze staną hordy groteskowych wrogów, oczekujących na ostateczny osąd z brutalnej ręki Pokutnika, a w ciemności czają się także tytanicznie poskręcani bossowie, czekający na swoją szansę, by odesłać cię do grobu.

Ich pokonanie nie będzie łatwe, ale Blasphemous 2 oferuje więcej możliwości personalizacji i ulepszania zestawu umiejętności, a także kilka nowych unikalnych broni, którymi można władać z prawym zapałem i niekończącą się furią, zwycięstwo może być na wyciągnięcie ręki.

Ostatecznie tylko jedna rzecz jest pewna... Pokuta nigdy się nie kończy

Cechy:

  • Odkryj pełniejszy, nieliniowy świat - Po przebudzeniu w dziwnej, nowej krainie, twoja podróż rozpoczyna się na nowo w serii czarująco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i zaśmieconych bezlitosnymi pułapkami. To, jak poradzisz sobie z labiryntowym światem, zależy tylko od ciebie, nie ma złych skrętów do wykonania, są tylko rachunki do wyrównania
  • Dzika walka - Pokutnik nie okazuje litości, a dzięki serii nowych broni oferujących nowe ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kombinacje, zniszczenie spadnie na każdego, kto stanie mu na drodze.
  • Spersonalizuj swoją rozgrywkę na swój sposób - Blasphemous 2 oferuje nowe sposoby gry, z możliwością dostosowania i ulepszenia podstawowego zestawu umiejętności, wraz z kilkoma nowymi unikalnymi broniami, aby wyzwolić niszczycielskie ataki na wrogów.
  • Wielkie, intensywne bitwy z bossami - hordy potwornych wrogów stoją między tobą a twoim celem; pokręceni bossowie z unikalnymi wzorcami ataku i niszczycielskimi zdolnościami wystawią twoje umiejętności na próbę, gdy będziesz walczył o triumf, gdy opadnie kurz.
  • Eksploruj nowy, głęboki świat - Czeka na ciebie zupełnie nowy świat, pełen tajemniczych nowych postaci niezależnych, z którymi możesz wchodzić w interakcje; niektórzy zaoferują ci pomoc, inni o nią poproszą, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje w celu zdobycia dawno zapomnianych przedmiotów. Mając tak wiele do zobaczenia i zrobienia, historie i mity, które napotkasz, pomogą ci rozwikłać niezliczone sekrety gry, zapewniając ci głębsze zrozumienie tego dziwnego nowego świata

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Blasphemous II Limited Collector's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.