<
259
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810023038467
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Legend of Nayuta Boundless Trails Deluxe Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Nayuta spędza dni wpatrując się w gwiazdy nad swoim domem na wyspie i zastanawiając się, co leży za horyzontem. Choć ludzie twierdzą, że morze, na którym żyją, jest płaskie i skończone, Nayuta wie, że musi być tam coś więcej, tylko czekające na odkrycie.Od czasu do czasu, ruiny i gwiazdy spadają z nieba nad domem Nayuty, oferując to, co wydaje się być przebłyskami innych światów. Podczas badania jednej z takich ruin, on i jego przyjaciele ratują małą, podobną do wróżki dziewczynę o imieniu Noi. Ona mówi Nayuta, że coś bardzo ważne zostało skradzione z niej i prosi o pomoc w odzyskaniu go.

To właśnie od tego momentu rozpoczyna się podróż Nayuty - taka, która zabierze go daleko poza granice jego wyspy, aby poznać nowe światy i niezwykłe odkrycia!

Cechy:

  • Światy poza domem - Poznaj wszystkie cudowne zjawiska, jakie The Legend of Nayuta ma do zaoferowania dzięki grafice HD, wysokiej jakości muzyce, 60 klatkom na sekundę i nowym ilustracjom dodanym do tego zachodniego wydania!
  • Umiejętności na każdą porę roku - wkrocz do walki dzięki rozgrywce w czasie rzeczywistym i zagadkom środowiskowym, na które wpływ ma aktualna pora roku. Wykorzystaj magię opartą na porach roku i potężne umiejętności związane z bronią, aby pokonać swoich wrogów i odblokować nowe techniki w oparciu o swoje osiągnięcia.
  • Ocean przygód - Zanurz się w inny rodzaj gry Ścieżki! Przeżyj lekką, kapryśną historię zakorzenioną w fantazji i odkryciach, z wieloma kolorowymi lokacjami i postaciami, plus tony dodatkowej zawartości questów.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Legend of Nayuta Boundless Trails Deluxe Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.