CENA: 249,99
229
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 22/06/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Wizards of the Coast
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4020628701024
Klasyfikacja PEGI:
Rozgrywka sieciowa Od 16 lat
:

Dungeons & Dragons Dark Alliance Steelbook Edition PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Darmowy dodatek do wszystkich zamówień przedpremierowych:
 • Zestaw Broni Białego Smoka (bułat, łuk, topór, młot) – kod wysyłany drogą mailową po premierze gry.

Zawartość edycji Dungeons & Dragons: Dark Alliance Steelbook Edition:
 • Pełna gra
 • Zestaw Broni Obserwatora (bułat, łuk, topór, młot)
 • Zestaw Broni Licza
 • Mini artbook
 • Kod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej
 • Rozszerzenie Echoes of the Blood War (wydane po premierze gry)
 • Steelbook

Pokonaj legendarne potwory w Dungeons & Dragons: Dark Alliance! Połącz siły z grupą do czterech znajomych i walcz z kultowymi potworami z Dungeons & Dragons w nowej grze akcji RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance.

Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons w niesamowitej grze akcji RPG, wypełnionej dynamiczną współpracą i walkami w czasie rzeczywistym. Mroźne olbrzymy i mściwe smoki panoszą się bez kontroli po Dolinie Lodowego Wichru, a armie zła z każdym dniem stają się coraz silniejsze. Teraz czterech bohaterów musi odpierać ataki potworów i bronić świata przed mrokiem. Wybierz bohatera i dołącz do maksymalnie czworga znajomych, aby walczyć z legendarnymi potworami.Eksploruj mroźny świat Doliny Lodowego Wichru, pokonując potężnych bossów, zdobywając wspaniały sprzęt i odblokowując nowe umiejętności, które pomogą w podejmowaniu jeszcze większych wyzwań. Uzbrój drużynę. Walcz jak diabli.

CECHY GRY:
 • Pokonaj niepokonane potwory - Dark Alliance stawia graczy przeciwko niektórym z najbardziej legendarnych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy, Białe Smoki - zbierz siłę, by pokonać ich wbrew wszelkim przeciwnościom.
 • Walcz u boku znajomych - dołącz do maksymalnie czworga znajomych i walczcie razem w dynamicznym trybie współpracy z ekscytującymi walkami w czasie rzeczywistym. Stań naprzeciwko niepowstrzymanym potworom, zbyt potężnym, by dało się je pokonać w pojedynkę i daj im posmakować niszczycielskich ataków.
 • Wybierz swojego bohatera - Graj jako jedno z czworga różnych bohaterów, każde z własnym, unikalnym stylem gry i dostosowywanymi umiejętnościami. Wykonuj misje i pokonuj bossów, odblokowując nowe umiejętności i zdobywając potężny sprzęt, który pozwoli graczom podjąć jeszcze większe wyzwania.
 • Przemierzaj mroźną krainę - Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons, jak nigdy dotąd. Eksploruj mroźny i niebezpieczny świat Doliny Lodowego Wichru, broniąc swojej ojczyzny przed armiami odrażających potworów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dungeons & Dragons Dark Alliance Steelbook Edition" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.