149
00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nelson Sexton
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Unturned PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Sandboksowa gra z gatunku MMO, łącząca mechanikę popularnego moda DayZ z oprawą graficzną kultowego Minecrafta. Tytuł dystrybuowany jest za darmo, a jego samodzielnym autorem jest szesnastolatek – Nelson Sexton.

Zgodnie z regułami gatunku survivalowych sandboksów, gra przenosi nas do w pełni otwartego świata opanowanego przez epidemię zombie, stawiając jedno podstawowe zadanie: przetrwać. Czeka nas więc niczym nieograniczona eksploracja terenu w poszukiwaniu niezbędnych do przetrwania surowców, interakcja i współpraca (bądź rywalizacja) z innymi graczami oraz przede wszystkim eliminacja pojawiających się pojedynczo lub w grupach zombiaków. Podczas zabawy musimy zadbać o podstawowe potrzeby życiowe, takie jak poziom zdrowia, pragnienie czy głód. Pomoże nam w tym rozbudowany system craftingu, pozwalający na uzyskanie wszelkich potrzebnych przedmiotów dzięki zdobytym surowcom, jak drzewo czy kamień oraz upolowanej zwierzynie.br>


Unturned nie jest jednak produkcją w stu procentach wtórną. Gracze mogą wznosić nie tylko proste kryjówki czy też rozległe fortyfikacje, ale także konstruować rozmaite pułapki i elektroniczne zabezpieczenia. W grze dostępne są też samochody, pozwalające na szybszą eksplorację terenu. Podczas rozgrywki możemy dołączyć zarówno do serwerów PvP jak i PvE, co pozwala łączyć się w klany, jednocząc siły z innymi graczami bądź skupić się na nękaniu innych graczy celem przywłaszczenia sobie zgromadzonego przez nich ekwipunku. W odróżnieniu od wielu podobnych gier, Unturned oddaje do dyspozycji graczy imponującą ilość broni i ekwipunku pomagającego kroczącym ścieżką bezprawia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja gier
z serii Resident Evil
Zobacz wszystkie figurki z serii!
20 gier w zestawie!
Zamów już teraz!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Stachu
Z nami od: 2019/03/27

Stachu

1 1

To napewno jest unturned na ps4? Na YouTube nie ma o tym materiałów oraz w PSStore nie ma tego produktu