159
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Just For Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3700664529103
:

Edge Of Eternity PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
W rozdartym świecie mieszkańcy Heryon toczą desperacką wojnę z tajemniczym najeźdźcą.Gdy konflikt magii i technologii rozrasta się do rozmiarów kataklizmu, na polu bitwy pojawia się nowe zagrożenie. Tocz epickie bitwy turowe, podążając za Daryonem i Selene w ich dążeniu do odnalezienia lekarstwa na wszechogarniającą Korozję.

Cechy:
Porywająca przygoda JRPG - przeżyj wyjątkową i wielką opowieść o nadziei i poświęceniu Epicka ścieżka dźwiękowa skomponowana przez legendę branży, Yasunori Mitsudę!
Obsada charyzmatycznych postaci - Poznaj obsadę większych niż kiedykolwiek towarzyszy, z których każdy posiada własny zestaw umiejętności. Obserwuj, jak żyją i rozwijają się w trakcie całej historii, tak jak ty sam ją przeżywasz. Odkryj ich marzenia, wady, nadzieje i udręki, dzieląc z nimi wiele wyjątkowych chwil.
Odkryj wspaniały świat Poznaj świat Heron i odkryj jego najbardziej starożytne sekrety Odkryj obcy świat i jego unikalne środowisko Rozwiązuj zadania na wiele sposobów - dokonuj własnych wyborów i staw czoła ich konsekwencjom Głęboki i strategiczny system walki

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

0 0

Podobno nad grą pracowała garstka ludzi o niewielkim doświadczeniu. Odwalili jednak kawał dobrej roboty. Przyroda w grze wygląda naprawdę ładnie. Turowe bitwy są świetne, a bohaterów da się lubić. Niskobudżetowość jest widoczna, zwłaszcza w fabule, ale warto dać szansę grze i jej twórcom.