CENA: 399,90
359
90
Oszczędzasz 40,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Kod:
711719856634
:
:
:

Oficjalny Bezprzewodowy Headset 2.0 Stereo Biały PlayStation 3, PlayStation Vita, PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (2)
Słuchawki bezprzewodowe dla PS4 Gold Wireless Headset posiadają wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 a ponadto oferują możliwość ustawienia własnego trybu audio dla poszczególnych gier, likwidację szumów za pomocą wbudowanego mikrofonu, nakładki na słuchawki oraz kilka innych ciekawych funkcji. Słuchawki te mogą być również użyte bezprzewodowo z PS3 lub komputerach PC. PS Vita będzie musiała korzystać z połączenia kablowego i złącza słuchawkowego 3,5mm. Taka sama sytuacja tyczy się przy użyciu ze smartfonami.

Przekonaj się, jak wspaniale mogą brzmieć Twoje gry.

  • Ciesz się bogatym, dynamicznym dźwiękiem w domu na systemie PlayStation 3 i PlayStation 4, albo w podróży na systemie PlayStation Vita i innych urządzeniach przenośnych.
  • Rozmawiaj ze znajomymi i wydawaj instrukcje członkom oddziału za pośrednictwem zapewniającego krystalicznie czysty dźwięk i redukującego zakłócenia mikrofonu wewnętrznego.
  • Dźwięki wydawane przez niewidocznych wrogów i epickie eksplozje usłyszysz w niesamowitej jakości wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 (wyłącznie na systemach PS3 i PS4).
  • Możesz przełączać się między zaprogramowanymi trybami dźwiękowymi zoptymalizowanymi pod kątem gier, filmów i muzyki. Dodatkowe niestandardowe tryby dźwiękowe znajdziesz w aplikacji pomocniczej do słuchawek z mikrofonem na systemy PS3 i PS4 (można ją pobrać z PlayStation Store).
  • Ze słuchawek z mikrofonem możesz korzystać w podróży nawet przez osiem godzin, ponieważ są wyposażone w akumulator. Dzięki temu, że są składane, łatwo je przenosić.
  • Zawsze masz dostęp do istotnych informacji, takich jak poziom mikrofonu, ponieważ stan słuchawek możesz wyświetlać na ekranie telewizora.

Uwaga:

  • Wymagane oprogramowanie systemowe PS4 w wersji 1.60/oprogramowanie systemowe PS3 w wersji 4.20 lub nowszej.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele i figurki
w super cenach!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
kriss
litr benzyny wlej do żył, abyś zły i groźny był
Z nami od: 2008/04/11

kriss

1 0

Szczerze polecam. Jakość dźwięku jest powalająca, a niektóre gry (na przykład skradanki) nabierają dzięki tym słuchawkom zupełnie innego wymiaru. W 100% warte swojej ceny.

krtomb
Z nami od: 2006/03/30

krtomb

0 0

To w końcu wersja 2.0 czy dźwięk przestrzenny 7.1 bo zdaje się że to jednak różnica?