Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299,90
99
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290092662
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Forspoken PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Forspoken opowiada o podróży Frey, młodej mieszkanki Nowego Jorku przeniesionej do pięknej i okrutnej krainy Athia. Szukając drogi powrotnej, Frey musi korzystać ze swoich nowych magicznych zdolności, by przemierzać świat i walczyć z potworami.Piękny i okrutny otwarty świat
Eksploruj rozległą Athię – zachwycającą krainę pełną niezwykłych krajobrazów i niebywałych stworzeń ożywionych dzięki zachwycającej oprawie graficznej i zaawansowanej technologii.

Personalizowany arsenał zaklęć
Staw czoła spaczonym potworom w magicznej walce, korzystając z szerokiej gamy potężnych umiejętności dostosowanych do różnych stylów prowadzenia rozgrywki – od szybkiego i porywającego po strategiczny i przemyślany.

Intuicyjny magiczny parkour
Wspinaj się na ściany, przeskakuj kaniony, rzucaj się z oszałamiających wysokości i mknij przez rozległe przestrzenie. Wyjątkowe umiejętności Frey umożliwiają jej płynne i swobodne przemierzanie otwartego świata.

Zobacz także

Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

3 2

No dobrze, gierka skończona. Graficznie jest bardzo dobrze, ale nierówno. Technicznie jest dobrze, ale nierówno. Fabularnie jest... średnio. Gameplay plus walka i cały ten parkur, jest bardzo dobrze. Główna bohaterka i jej towarzysz, istny dramat na poziomie nowego Saints Row - czyli pokolenie TikToka, Instagrama i Sweetbrokacika. W skrócie, gierka na ocenę -4 w skali szkolnej. Na pewno nie jest to crap, ale nie jest to też pozycja wybitna. Warto zagrać, jak cena spadnie.