139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Good Shepherd
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760882877
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:
:
:

The Eternal Cylinder Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W grze The Eternal Cylinder gracze kontrolują stado uroczych stworzeń zwanych Trebhums i muszą eksplorować dziwny, obcy świat wypełniony egzotycznymi formami życia, surrealistycznymi środowiskami i ciągłym zagrożeniem ze strony Cylindra, gargantuicznej, walcowatej struktury o starożytnym pochodzeniu, która miażdży wszystko na swojej drodze. W tym wyjątkowym obcym ekosystemie destrukcja świata w czasie rzeczywistym, sztuczna inteligencja zwierząt oraz organiczna eksploracja i układanki łączą się, aby zapewnić niezapomnianą przygodę.Twoje Trebhumy zaczynają na samym dole naturalnego łańcucha pokarmowego, ale mogą mutować i ewoluować, zyskując nowe atrybuty fizyczne i umiejętności poprzez zjadanie różnorodnej flory i fauny. Odkryj i zaadoptuj dziesiątki mutacji, w tym nowe umiejętności przemieszczania się, takie jak latanie i pływanie, aby dotrzeć do nowych obszarów, oraz nowe zmysły, które pomogą pokonać zagadki i niebezpieczeństwa. Twoje liczne Trebhumy mogą mieć różne mutacje, dzięki czemu możesz stworzyć niepowtarzalne stado. Każda mutacja zmieni również fizyczny wygląd Trebhumów, a ich łączenie pozwoli na tworzenie nowych, zaskakujących projektów stworzeń, które gracze będą mogli odkrywać w trakcie eksploracji tego wyjątkowego, obcego świata.

Cechy:

  • Niezapomniany Świat Obcych do odkrycia - Ciesz się bogatą różnorodnością wzorów Trebhum, ponieważ każda mutacja łączy się ze sobą, tworząc zaskakujące nowe stworzenia. Dzięki temu Twoje stado będzie się rozwijać w miarę odkrywania nowych obszarów.
  • Unikalny system mutacji - Mimo że Trebhumy są na ogół słabe i rozpoczynają życie na samym dole łańcucha pokarmowego, mają wyjątkową zdolność do mutacji i odblokowywania nowych umiejętności poprzez spożywanie naturalnych roślin jadalnych, które zamieszkują świat gry. Gracze muszą więc odkrywać i eksperymentować z szerokim wachlarzem owoców, flory i obcych stworzeń, aby odblokować nowe moce i opcje rozgrywki.
  • Trebhum dla każdego - Ciesz się bogatą różnorodnością wzorów Trebhum, ponieważ każda mutacja łączy się ze sobą, tworząc zaskakujące nowe stworzenia. Dzięki temu twoje stado może się rozwijać w miarę odkrywania nowych obszarów.
  • Biomy - Gracze muszą odkrywać przepiękny świat, który jest zaludniony niezapomnianymi widokami i unikalnymi krajobrazami, gdzie za każdym rogiem jest coś nowego do odkrycia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Eternal Cylinder" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.