CENA: 219,99
99
90
Oszczędzasz 120,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 5 szt.
Wydawca:
WB Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5051892199391
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Batman Return to Arkham PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (5)
Batman: Return tu Arkham to zestaw składający się z gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City – dwóch z jednych z najbardziej docenionych gier konsol poprzedniej generacji. Oba tytuły zostały zremasterowane przez firmę Virtus z myślą o PlayStation®4 i Xbox One z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 4. Zestaw oferuje fanom możliwość zagrania w dwie pierwsze gry z serii Batman: Arkham, wraz z wszystkimi dodatkami GOTY i DLC dedykowanymi obu grom, z ulepszoną grafiką, poprawionymi modelami otoczenia i oświetlenia oraz ulepszonymi efektami.Batman: Arkham Asylum to gra od której wszystko się zaczęło. Opracowana przez Rocksteady Studios i wydana w 2009 roku, wyznaczyła standardy dla gier z pod znaku akcji, przygody i super bohaterów. Tytuł ten zabrał graczy w niezwykle mroczną przygodę do samej głębi Arkham Asylum. Dzięki tej oryginalnej historii gracze, pozostając w cieniu, zasieją strach w sercach swoich wrogów, spotkają na swej drodze Jokera, a także najbardziej znanych złoczyńców Gotham City. Należą do nich Harley Quinn, Bane, Killer Croc, Trujący Bluszcz i Scarecrow, którzy przejęli kontrolę nad azylem.

Batman: Arkham City jest kontynuacją gry Batman: Arkham Asylum powstałą w 2011 roku. Gra, która została zbudowana na mrocznym fundamencie poprzedniczki, wysyła graczy do obszernego Arkham City – silnie strzeżonego "domu" dla wszystkich przestępców, gangsterów i szaleńców z Gotham City. Dzięki olbrzymiej galerii postaci takich jak: Joker, The Riddler, Two-Face, Harley Quinn, Pingwin, Freeze i wielu innych, gra w pełni pozwala graczom wcielić się w Mrocznego Rycerza, który wymierzania sprawiedliwość „mieszkańcom” Arkham.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

2 0

Słyszałem o tym "skopaniu" lol - brak animacji w 60fps, zbyt ostre tekstury, które ukazują braki w silniku i gra jest... za jasna

Bauer
Z nami od: 2003/03/06

Bauer

0 0

Podobno remaster tych gier jest tak skopany, ze prawie niegrywalny, ale poczekajmy na wiecej recenzji...

Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

0 0

Jeden z nielicznych remasterów na który naprawdę czekam

Bauer
Z nami od: 2003/03/06

Bauer

0 0

Premiera tej skladanki zostala przesunieta, najprawdopodobniej na listopad...

grisza123
Z nami od: 2013/12/13

grisza123

0 0

Proszę o info, czy obie części będą w PL ?. Z góry dziękuję za odpowiedź.